Contact

Chciałbyś wykonać test DNA aby dowiedzieć się, czy jesteś ojcem lub matką dziecka? A może wolisz anonimowo porównać swój profil DNA z profilami innych osób? Możemy pomóc Ci w ustaleniu, który test będzie dla Ciebie najlepszy. Wówczas taki test możesz zamówić u nas online. Chciałbyś wiedzieć, jak zabezpieczamy anonimowość Twojego badania lub chciałbyś z nami porozmawiać i dowiedzieć się, czy dany test DNA jest najlepszym rozwiązaniem w Twoim przypadku?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapewniamy najwyższe standardy świadczeń. Prowadzimy ścisłą współpracę z laboratorium DDC. Założone przez wybitną jednostkę świata medycznego - dr. Abraham Brons - spełnia najsurowsze kryteria i ma najlepiej zoptymalizowane procesy laboratoryjne.

Zadzwoń do nas bezpośrednio na numer telefonu: (22) 389 50 76 (Numer stacjonarny) lub wypełnij poniższy formularz, aby nawiązać z nami kontakt – a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to jest możliwe!

Chętnie pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tematyką badań DNA. Odpowiemy dokładnie na wszystkie pytania dotyczące wybranych przez Ciebie testów DNA. Możesz też skonsultować swoją sytuację osobistą, a my, jeśli będziesz sobie tego życzył, chętnie wyjaśnimy wszystkie szczegóły techniczne związane z poszczególnymi badaniami. Międzynarodowy zespół lekarzy pracuje, by dostarczyć Ci testy najwyższej jakości. Chcąc wybrać odpowiedni test możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta, która pomoże Ci w zakupie odpowiedniego testu. Ponadto możesz zdać się na absolutną dyskrecję naszych pracowników oraz profesjonalizm prac podejmowanych w DDC.

Formularz kontaktowy

Nasz adres

ul. Goplańska 29/50 02-954 Warszawa

Masz pytania?

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Kontakt z nami

A. Brons medisch adviseur

A. Brons

Doktor & Doradca ds. medycznych