Laboratorium

DNA Diagnostics Center (DDC) jest największym, najbardziej renomowanym i czołowym laboratorium pod względem przeprowadzania testów DNA. Istotą DDC jest rozwój i promocja innowacyjnych testów genetycznych.

Das DNA Diagnostics Center (DDC)

Nasze benefity

Szybka dostawa

dzisiaj, dostarczony jutro

Najwyższa niezawodność

Standardowy test 20 Loci, bez dodatkowych opłat

Certyfikowana

Uznany zgodnie ze standardami ISO 17025

W tym akredytowanym przez wiele instytucji laboratorium stosowane są najnowsze technologie. To dzięki nim dbamy o optymalną skuteczność, niezawodność i uczciwość każdego przeprowadzanego testu.

DDC posiada akredytację Ministerstwa Sprawiedliwości Wielkiej Brytanii w zakresie prowadzenia badań i wykonywania testów na potwierdzenie ojcostwa. DDC dysponuje ponadto niezbędnymi międzynarodowymi certyfikatami Accreditation Services, zgodnie z normami ISO / IEC 17025 i ASCLS/LAB oraz otrzymało akredytację AABB (uprzednio Amercian Association of Blood Banks).

DDC oferuje fachowe porady i wsparcie we wszystkich aspektach analizy DNA, na które składają się testy na ojcostwo i macierzyństwo, testy badające pokrewieństwo oraz testy pochodzenia i testy geneaologiczne, jak i przechowywanie i profilowanie DNA. Centrum DDC jest ponadto instytucją kontaktową w kwestii pytań od obrońców sądowych.

DDC posiada obszerną klientelę w branży prawniczej i oferuje kompleksowe usługi, w tym gwarancję łańcucha dowodowego (Chain of Custody) oraz wsparcie przy interpretacji wyników analiz. Obsługa klientów jest dopełniana przez szczegółowo dobrany zespół pod nadzorem doświadczonych genetyków. Laboratorium oferuje również doszkalanie zawodowe i uruchomiło na rynku usług prawniczych kierunek szkolący „DNA-Test Continous Professional Development”. Ten kurs został uznany przez Law Society of England and Wales. Nieustannie rosnące grono klientów obejmuje między innymi przedstawicieli władzy, przedsiębiorstwa, prawników lub też kancelarie adwokacie, lekarzy oraz usługi opieki społecznej.

Centrum DDC jest również znane międzynarodowym mediom. Można tu wspomnieć między innymi o badaniach DNA wykonanych dla córki Anny Nicole Smith oraz innych testach wykonywanych dla wielu znanych osobistości z programów typu talk shows.