O nas

Dzięki DNA-test.pl masz możliwość bez większego wydatku przeprowadzić dokładny test DNA, niezależnie od tego czy chcesz go zrobić dla siebie lub gdy potrzebujesz go do celów prawnych. Wyniki przesyłamy do klientów na całym świecie. Współpracujemy z renomowanym DNA Diagnostic Centre (DDC), które jest czołowym i najlepiej znanym laboratorium DNA na świecie. Ponadto, portalem opiekuje się zespół fachowych lekarzy. Tym samym zapewniamy, że odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące testów DNA oraz na te odnoszące się do sytuacji osobistej w sposób możliwie szybki, a przede wszystkim szczery i anonimowy. Zapewniamy także możliwie jak najwyższą i najlepszą ochronę danych osobowych!

Masz pytania?

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Kontakt z nami

A. Brons medisch adviseur

A. Brons

Doktor & Doradca ds. medycznych

Największe wiodące laboratorium

Współpracujące z nami laboratorium DDC spełnia najsurowsze kryteria i ma najlepiej zoptymalizowane procesy laboratoryjne – w krótkim czasie oferuje najlepszą jakość. Poza tym, stosowany jest tu system dualnych procesów, w którym każda próbka DNA jest dwukrotnie sprawdzana przez dwa niezależne zespoły. W ten sposób osiągany jest niezrównany poziom dokładności i skuteczności, a każdy tak przeprowadzony test DNA ma wiarygodność równą co najmniej 99.99 procent.

Nasze benefity

Szybka dostawa

Zamówiony dzisiaj, dostarczony jutro

Najwyższa niezawodność

Standardowy test 20 Loci, bez dodatkowych opłat

Certyfikowana

Uznany zgodnie ze standardami ISO 17025

Masz pytania dotyczące testu DNA lub chciałbyś dowiedzieć się, czy taki test odpowiada Twoim celom? Pracujemy z zespołem z dokładnie przeszkolonych lekarzy medycyny ogólnej, którzy mogą wykazać się w sumie ponad 60-letnim doświadczeniem zawodowym. Z Twoimi danymi osobowymi będziemy zawsze obchodzić się w sposób poufny i absolutnie anonimowy, dlatego nie musisz martwić się, że Twoje dane osobowe wpadną w niewłaściwe ręce. Masz praktyczne lub techniczne pytanie dotyczące testu DNA lub chciałbyś porozmawiać z nami o Twojej sytuacji osobistej? Skontaktuj się z nami!

Adres pocztowy w Polsce
ul. Goplańska 29/50
02-954 Warszawa
Tel. (22) 389 50 76
E: biuro@test-dna.pl