Polityka Prywatności

Sfera prywatna naszych klientów jest zawsze chroniona
Sfera prywatna naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Chciałbyś przeprowadzić anonimowy test DNA lub wolisz uniknąć sytuacji, w której osoby z Twojego otoczenia dowiadują się, że wykonujesz test? Całą korespondencję i właściwy test DNA wysyłamy w zwykłych, nierzucających się w oczy kopertach, tak aby nikt z Twojej okolicy nie był w stanie rozpoznać, co się w nich znajduje. W ten sposób możesz spokojnie wykonać test DNA, aby dowiedzieć się na przykład tego, czy jesteś biologicznym ojcem lub matką swojego dziecka.

Postępowanie z danymi osobowymi oraz próbkami
Twoje dane osobowe i próbki, które do nas wysyłasz, abyśmy mogli wykonać test DNA, są opracowywanie jedynie przez fachowy personel. Nasi pracownicy wiedzą, jak ważna dla naszych klientów jest absolutna poufność, dlatego z ich danymi obchodzą się zawsze w sposób poufny i dyskretny. Oczywiście, nie zapisujemy Twoich danych – możesz wykonać u nas test DNA anonimowo. Nie przechowujemy też Twojego profilu DNA. Próbkę DNA wysyłasz do laboratorium, które tylko Tobie podaje wyniki drogą pocztową lub przez E-Mail.

Poufne rozmowy
Jeśli masz pytania,na przykład odnośnie dotyczące testu DNA bądź też Twojej sytuacji osobistej, zapraszamy serdecznie do nawiązania kontaktu z naszymi pracownikami. Pracujemy w zespole doświadczonych, kompetentnych lekarzy rodzinnych, którzy jak żadna inna grupa zawodowa świetnie potrafią postępować z poufnymi danymi osobowymi pacjentów. Nie zapisujemy Twoich danych osobowych (ani danych Twoich dzieci) i troszczymy się w ten sposób o to, abyś mógł dyskretnie wykonać wybrany przez siebie test DNA. Przywiązujemy wielką wagę do utrzymywania w ścisłej tajemnicy danych naszych klientów, tak by mogli w spokoju przeprowadzić test i nie musieli się obawiać, że będziemy haniebnie obchodzić się ich danymi.

","